Już za nami ferie zimowe 2024…

Już za nami ferie zimowe 2024… Przyszedł czas na podsumowanie obu turnusów Pływackich Półkolonii Zimowych w Żyrardowie, zorganizowanych przez Żyrardowskie Stowarzyszenie Pływaków i Ratowników, w których łącznie wzięło udział 70 uczestników.

Dzieci spędzały czas aktywnie, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach. Na basenie pod okiem instruktorów doskonaliły swoje umiejętności pływackie, natomiast na kręgielni i lodowisku świetnie się bawiły. Zajęcia integracyjne, sportowe i artystyczne odbywały się na hali i salach gimnastycznych Aqua Żyrardów. Dzieci obejrzały filmy/bajki w kinie Len , doskonale bawiły śpiewając przy karaoke oraz biorąc udział w zajęciach tanecznych, a także odwiedziły zagrodę ze zwierzętami oraz Muzeum Lniarstwa.

Serdecznie dziękujemy Panu Lucjanowi Krzysztofowi Chrzanowskiemu Prezydentowi Miasta Żyrardów za wsparcie w organizacji naszych półkolonii. Podziękowania kierujemy również do restauracji Casa Blanca za smaczne posiłki i miłą obsługę , jakie zapewniła uczestnikom półkolonii. Dzięki zaangażowaniu dzieci pod okiem wykwalifikowanej kadry , uczestnicy półkolonii spędzili wyjątkowy czas, pełen ciekawych wrażeń i pozytywnych emocji.

Już teraz zapraszamy na kolejne turnusy – letnie i zimowe. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej – www.plywam-zyrardow.pl oraz fanpage Grupa Sportowa Pływaków i Ratowników AQUA Żyrardów , gdzie zamieszczamy wszelkie informacje dotyczące półkolonii , zajęć pływackich organizowanych eventów i wydarzeń.

Już niedługo pojawią się szczegółowe informacje na temat programów, terminów i miejsc , gdzie odbędą się nasze PŁYWACKIE PÓŁKOLONIE LATO 2024

Kierownik – Marta Sołgała – 515-028-847 ;
Adres mailowy: polkolonie@plywalniazyrardow.pl

admin