NAJLEPSZE # LATO 2023W ŻYRARDOWIE

Za nami już LATO 2023…   Dzieci spędzały czas aktywnie, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach. Na basenie pod okiem instruktorów doskonaliły swoje umiejętności pływackie, a na kręgielni i eco-parku świetnie się bawiły. Zajęcia sportowe odbywały się na terenie kompleksu Aqua, zaś artystyczne w siedzibie WOPR . 

Serdecznie dziękujemy Panu Lucjanowi Krzysztofowi Chrzanowskiemu Prezydentowi Miasta Żyrardów za wsparcie w organizacji naszych zajęć. Podziękowania kierujemy również do Pana Patryka Wencla , dzięki któremu nasi podopieczni mieli możliwość odwiedzić Strefę Ruchu w Książenicach , oraz instruktorek ze szkoły tańca CAMP za fantastyczne zajęcia taneczne i gimnastyczne (Rozalia i Antonina).

Dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry , dzieci spędzały wakacyjny czas, pełen ciekawych wrażeń i pozytywnych emocji.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej – www.plywam-zyrardow.pl oraz fanpage Grupa Sportowa Pływaków i Ratowników AQUA Żyrardów , gdzie zamieszczamy wszelkie informacje działalności Stowarzyszenia Pływaków i Ratowników oraz Żyrardowskiego Powiatowego WOPR.

polkolonie@plywalniazyrardow.pl

Jarosław Więckowski 606 492 032, Marta Sołgała 531 032 542

admin