Półkolonie zimowe 2023 – podsumowanie

Półkolonie zimowe 2023 przeszły już do historii

Czas leci nieubłaganie – już za nami półkolonie oraz ferie zimowe 2023… Przyszedł czas na podsumowanie obu turnusów Pływackich Półkolonii Zimowych w Żyrardowie, zorganizowanych przez Żyrardowskie Stowarzyszenie Pływaków i Ratowników, w których łącznie wzięło udział blisko 100 uczestników.

Dzieci spędzały czas aktywnie, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach. Na basenie pod okiem instruktorów doskonaliły swoje umiejętności pływackie, natomiast na kręgielni i lodowisku świetnie się bawiły. Zajęcia sportowe odbywały się na hali i salach gimnastycznych AQUA Żyrardów, zaś artystyczne w siedzibie WOPR. Dzieci obejrzały również filmy oraz bajki w kinie Len , doskonale bawiły się na dyskotece walentynkowej, a także odwiedziły zagrodę ze zwierzętami oraz Muzeum Lniarstwa.

Serdecznie dziękujemy Panu Lucjanowi Krzysztofowi Chrzanowskiemu Prezydentowi Miasta Żyrardów za wsparcie w organizacji naszych półkolonii. Podziękowania kierujemy również do restauracji Karo za smaczne posiłki i miłą obsługę, które zapewniła uczestnikom półkolonii. Dzięki zaangażowaniu dzieci pod okiem wykwalifikowanej kadry, uczestnicy półkolonii spędzili wyjątkowy czas, pełen ciekawych wrażeń i pozytywnych emocji.

Już teraz zapraszamy na kolejne półkolonie – letnie i zimowe. Zachęcamy do odwiedzania naszego fanpage’a na Facebooku Grupa Sportowa Pływaków i Ratowników AQUA Żyrardów , gdzie również zamieszczamy wszelkie informacje dotyczące półkolonii, obozów, itd.

Już niedługo pojawią się szczegółowe informacje na temat programów, terminów i miejsc, gdzie odbędą się nasze letnie obozy i półkolonie 2023. Więcej informacji o właśnie zakończonych półkoloniach zimowych znajdą Państwo na stronie https://plywam-zyrardow.pl/zapisy-polkolonie-zima-2023/

Zapraszamy do kontaktu:

Organizator – Jarosław Więckowski – 606-492-032 ;

Kierownik – Marta Sołgała – 515-028-847 ;

Adres mailowy: zajecia@plywalniazyrardow.pl

Poniżej galeria zdjęć z półkolonii.

admin